Moduly do switchov - Profi IT so zárukou až do 5 rokov, repasované IBM, HP, Dell servery, server parts, PC, monitory, tlačiarne, Komponenty

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Moduly do switchov

- Switch, Hub
HP J4131B Gigabit SX modul
HP J4131B Gigabit SX modul
Gigabit SX modul
J4131B
1000Base-SX

Data Transfer Rate1 Gbps
Max Transfer Distance 550 m
Full duplex capability
Standards IEEE 802.3z
1 x network - Ethernet 1000Base-SX - SC female x 2

HP ProCurve 2300 Switch series
HP ProCurve 2512/2524 Switch series
156.00 € Vložiť
Nortel PASSPORT 8616GTE 12Mon.
Nortel PASSPORT 8616GTE 12Mon.
16port Gigabit-BT routing Switch
module DS1404034
16 x 1000 Base-T
Full-duplex, IEEE 802.3ae
Split Multi-link Trunking (SMLT) support

Compatibility:
Passport 8600 Routing Switch
Nortel Passport 8603
Nortel Passport 8606
Nortel Passport 8610

-záruka 12mes. (full 12Months Warranty)
(shipping world-wide)
460.00 € Vložiť
PLANET SGSW-A1GT
PLANET SGSW-A1GT
1-portový Gigabit modul
1000Base-T
f-ull duplex.
pre switche:
-SGSW-2402
-FGSW 2402S
59.00 € Vložiť
Nortel PASSPORT 8616GTE
Nortel PASSPORT 8616GTE
16port Gigabit-BT routing Switch
module DS1404034
16 x 1000 Base-T
Full-duplex, IEEE 802.3ae
Split Multi-link Trunking (SMLT) support

Compatibility:
Passport 8600 Routing Switch
Nortel Passport 8603
Nortel Passport 8606
Nortel Passport 8610

-záruka 12mes. (12 Months Warranty)
(shipping world-wide)
560.00 € Vložiť
HP J4116-60001
HP J4116-60001
HP 2500 series
Stacking modul
J4116-60001
1x HSSDC port
(modul bez kábla)
39.00 € Vložiť
HP J4113A
HP J4113A
ProCurve 4000M / 8000M
1000Base-SX Switch Modul
85.00 € Vložiť
HP J4116-60001
HP J4116-60001
HP Gigabit Stacking modul
bez kábla
(platné ku zakúpenému switchu 2500 Series)
10.00 € Vložiť
HP J4121A
HP J4121A
4000M Switch Engine Module
66.00 € Vložiť
HP J4111A
HP J4111A
ProCurve 4000M/8000M
8 port 10/100 TX modul
33.00 € Vložiť
DELL PD111 - 10GE XFP Modul
DELL PD111 - 10GE XFP Modul
Dell 10GE Dual Port XFP/ 10GB Module
Dell P/N PD111

Dell PowerConnect 6224, 6224F, 6248, 6248P a iné
-záruka 24mes.-
390.00 € Vložiť
Dell 6224, 6248 - 10GB Base-T modul
Dell 6224, 6248 - 10GB Base-T modul
Manufacturer Part : 409-10137
Dell Part : 409-10137

Dell PowerConnect 62xx Dual Port 10GBase-T Module for PowerConnect / PowerEdge M1000 Switch
nové
-záruka 24mes.-


549.00 € Vložiť
Dell R-CS-F4XFF4XF - 1M Stackin transceiver kábel
Dell R-CS-F4XFF4XF - 1M Stackin transceiver kábel
P/N: R-CS-F4XFF4XF-R1-1000-L3C
Dell 40-Inch Transceiver Cable, 1M
1000mm, 28AWG
pre Dell 6224s, 6248s - 10GB Stacking modul
-záruka 24mes.-


39.00 € Vložiť
Dell YY741, ND292 -  62xx 48Gbps Stacking Modul
Dell YY741, ND292 - 62xx 48Gbps Stacking Modul
Dell PCT 62xx 48Gbps Stacking Module
Dell ND292, YY741 Dual Port Fibre Stacking Module
Dell PowerConnect 6224, 6224F, 6248, 6248P a iné
bez stack kábla
-záruka 24mes.-

125.00 € Vložiť
Dell YY741, ND292 - 48Gbps Stacking modul + kábel
Dell YY741, ND292 - 48Gbps Stacking modul + kábel
Dell PCT 62xx 48Gbps Stacking Module
Dell YY741, ND292 Dual Port Fibre Stacking Module
Dell PowerConnect 6224, 6224F, 6248, 6248P a iné
kábel 1m
-P/N: R-CS-F4XFF4XF-R1-1000-L3C
-Dell 40-Inch Transceiver Cable, 1M
-1000mm, 28AWG
-záruka 24mes.-
149.00 € Vložiť
 

------- Dell 10GB  XFP Transceivers, moduly  -------

 
Dell FP798-  FTLX8511D3 - 10GB BASE-SR/SW modul
Dell FP798- FTLX8511D3 - 10GB BASE-SR/SW modul
10-Gigabit Ethernet XFP
Dell FP798 - FTLX8511D3
10GB BASE-SR/SW
1200-Mx-SN-I
850 nm SMF 09-05
146.00 € Vložiť
Dell DY822 -  FTLX1411D3 - 10GB BASE-LR/LW modul
Dell DY822 - FTLX1411D3 - 10GB BASE-LR/LW modul
10-Gigabit Ethernet XFP
Dell DY822 - FTLX1411D3
10GBASE-LR/LW IEEE 802.3ae
1200-SM-LL-L
1310 nm SMF 07-38
276.00 € Vložiť
DELTA EFB0412VHD -F00
DELTA EFB0412VHD -F00
(nové)
Delta EFB0412VHD -F00
40 x 40 x 20 mm - Ball Bearing Fan
9000 RPM
DC12 V 0.18A -F00
3-pin konektor (osadenie vid. foto)
dĺžka kábla 50cm

6ks skladom
19.00 € Vložiť
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky